Seo Paketleri

Adult içerikli siteler ile çalışma yapmıyoruz.

+18 içerikli siteler ile çalışma yapmıyoruz.

5 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

250 ₺

 • 5 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

15 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

750 ₺

 • 15 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

25 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

1250 ₺

 • 25 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

40 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

2000 ₺

 • 40 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

60 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

3000 ₺

 • 60 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

80 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

4000 ₺

 • 80 adet Google News Kayıtlı Siteden Tanıtım

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

250 Adet Yüksek Otoriteli Edu - Gov Sitelerden Backlink

250 ₺

 • 250 Adet Yüksek Otoriteli Edu - Gov Sitelerden Backlink
 • DA - PA Değerleri Yüksek Edu Gov Sitelerden Backlink Fırsatı
 • Dofollow ve Nofollow Olarak Alacağımız Linklerle Sitenizi Güçlendirin
Tümünü Gör

Yayınlanan linkler en az 1 yıl garantilidir.

500 Adet Yüksek Otoriteli Edu - Gov Sitelerden Backlink

500 ₺

 • 500 Adet Yüksek Otoriteli Edu - Gov Sitelerden Backlink
 • DA - PA Değerleri Yüksek Edu Gov Sitelerden Backlink Fırsatı
 • Dofollow ve Nofollow Olarak Alacağımız Linklerle Sitenizi Güçlendirin
Tümünü Gör

Yayınlanan linkler 1 yıl garantilidir.

Profil Backlink Hizmeti

999 ₺

 • 50 adet Dünyaca Ünlü Sitelerden Backlink
 • %100 Manuel
Tümünü Gör

Firma Rehberi Kayıt Hizmeti

499 ₺

 • Size Özel Açılacak Mail ile İşlem
 • 15-20 Firma Rehberine Kayıt
 • %100 Manuel Ekleme
 • Marka Değerinde Artış
 • Arama Motorlarında Firma Aramalarında Üst Sıralarda Çıkma
 • 20-30 Gün Arası Çalışma Süresi
Tümünü Gör

Size özel açacağımız mail ile firmanızı 15 ile 20 adet Türkiye'nin en büyük firma rehberlerine kayıt ediyoruz. Çalışma süresi 20-30 gün arasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Arama motoru optimizasyonu (seo), web sitelerini arama motorlarının daha rahat anlayabilmesine olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının yönergelerine göre uygun hale getirilmesiyle, arama sonuçlarında hedeflenen anahtar kelimelerde yükseltilmesi işlemidir.

Web sitenizi arama motorlarının yönergelerine uygun hale getirerek arama motorlarının botlarının anlamasına daha fazla olanak sağlar. Aynı zamanda kullanıcıların site içerisinde daha rahat hareket edebilmesi ve içeriklere ulaşabilmesi için de web sitesinin optimize edilmesini sağlar. Buradaki tüm çalışmalar anahtar kelimelerin arama sonuçlarında optimize edilmesiyle organik trafiği arttırmaya yönelik çalışmalardır.

SEO temelde iki aşamada incelenir, İç SEO ve Dış SEO olarak. İç SEO işlemleri sitenizin iç yapısına yani içerik, başlık, açıklama, rakip analizi gibi metriklere bakılırken, Dış SEO’da marka değeri, backlink analizi ve detaylı rekabet analizleri yer almaktadır. SEO çalışmaları uzun zaman gerektiren ve sonucunda organik trafiğinizi arttırmaya yönelik çalışmalardır.

Google’ın son algoritma güncellemelerine uygun hazırladığımız SEO paketleri ile güncellemelerden etkilenmeden hedeflediğiniz anahtar kelimelerden organik trafik alabilirsiniz. Seojen Google SEO Paketlerimiz ile en geniş kapsamlı ve en etkili paketlerimizi satın alabilirsiniz.

Toplu tanıtım yazıları, çeşitli paravan blog çalışmaları, Edu-Gov backlink, footer link vb. seo çalışmaları yer almaktadır.

E-Ticaret, haber siteleri, genel blog siteler ve markanızın bilinirliğini arttırmak için SEO paketlerini kullanabilirsiniz. SEO Paketleri her siteye uygun şekilde SEO uzmanlarımız tarafından sizler için hazırlanmış ve her bütçeye uygun paket seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

SEO paketleri sitenize otoriter katkı sağlarken hedeflediğiniz anahtar kelimelere ait arama motoru sonuçlarından da organik hit alacaksınız. Sunduğunuz ürün ve hizmette arama sonuçlarında daha fazla ortaya çıkarak yeni bir müşteri ağına kavuşmuş olacaksınız.

Seojen Seo Paketlerimiz ile sonuç almanız yaklaşık olarak 1 hafta ile 3 ay arasından değişmektedir. Arama motorlarının tam olarak ne zaman paketteki çalışmaları görebileceğini tam olarak bilmediğimiz için alacağınız sonuç değişmektedir.

Seo paketlerini sitemizden SEO Paketleri altından bütçenize uygun olan çalışmaları alarak sitenize organik trafik desteği sağlayabilirsiniz.

Hayır, seo paket çalışmalarımız sıfır risk garantisi ile sizlere sunuyoruz. Sitenize hiçbir zarar vermeden %100 güvenilir paketlere sahip olabilirsiniz.

Evet, tüm seo paketlerimizi isterseniz kredi kartına taksit imkanı ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Kredi kartı, banka kartı, Papara ve Havale ile Seo paketleri satın alabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Sitenizin rekabet oranına ve bütçeniz için uygun olan herhangi bir paketi seçebilirsiniz başlangıç olarak. Her bütçeye ve sektöre göre özelleştirilmiş paketlerimiz mevcuttur. Eğer hangi paketin sitenize yardımcı olacağını bilmiyorsanız Canlı destek üzerinden veya iletişim bölümünden sitenizi iletip hangi paketi almak istediğinizi sorabilirsiniz.

Evet, dilerseniz site içi seo hizmetimiz de bulunmaktadır. İletişim bölümünden sitenizi ileterek İç SEO hizmetimiz için teklif alabilirsiniz.

Paket içeriğine göre istediğimiz bilgiler değişmekte ama temel olarak site adresiniz ve hedeflediğiniz anahtar kelimeler SEO paketlerinde yeterli olmaktadır.

Seo çalışmalarının sitenize herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Arama motorlarının sitenizi daha rahat anlayabilmesi için web siteniz optimize edildiği için bunun bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca yaptığımız tüm çalışmalar arama motorları yönergelerine %100 uyumludur.

Çalışmalar arama motorlarının sitenizi keşfetmesi ile birlikte etkisi göstermeye başlar. Bu zaman arama motoru botlarının sitenize uğrayıp linkleri taramasına göre 1 hafta ile 3 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Yeni sitelere Seo paketi çalışmaları yaparken çok miktarda olmadan fazla backlink yığını yaratmadan seo paketi alımı yapabilirsiniz. İçerik miktarınızı düzenli olarak arttırdığınızda aynı şekilde düzenli olarak seo paketi alımı yapabilirsiniz.

Hayır, hiçbir SEO ajansı size seo paketlerinde ilk sıra garantisi vermez. Biz de size ilk sıra garantisi vermiyoruz. İlk sıra için uzun soluklu ve ciddi bir seo çalışması yapılması gerekmektedir.

İlk sıraya gelmek için İç Seo ve Dış Seo kriterlerinin hepsi tamamlanmalıdır. Alacağınız paketler otoritenize ve organik trafiğinize katkı sağlayabilir fakat sizi bir anda ilk sıraya taşımaz. Anahtar kelimenizde ilk sıraya gelmek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.

Almak istediğiniz Seo paketinde yazan teslim tarihinin sonunda size paketteki tüm detaylara ulaşabileceğiniz bir rapor iletiyoruz. Buradan istediğiniz tüm her şeye bakabilirsiniz.

Seo Paket fiyatları 2021 yılında Seojen.com ‘da en düşük 60₺ ‘den başlamaktadır ve 3000₺ ‘ye kadar çıkmaktadır. Yukarıda yer alan seo paketlerimize bakarak bütçenize uygun olan paketi seçebilirsiniz.

Seojen backlink paketleri ile sitenizi daha otoriter ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerde arama motoru sorgularında üst sıralarda çıkmak için satın alabilirsiniz.

Kurumsal Seo paketleri ile kurumsal müşterilerimizin sundukları ürün ve hizmetlerde daha üst sıralara çıkarak yeni müşterilere ulaşması veya kurumsal kimliklerinin daha fazla ortaya çıkması için Seojen.com seo paketlerini satın alabilirler.

Seo çalışmaları web sitesinin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak ve kullanıcıların yaptıkları arama sorgusuna tam yanıt verebilmek için web sitenizi optimize etmek için gereklidir.

Seo çalışmalarına ilk olarak İç Seo optimizasyonu ile başlamak gereklidir. Arama motorları sitenizi rahatça anlayamazsa yapılacak olan backlink çalışması da tam etkili olmayacaktır. İç seo çalışmasının ardından Seo paketlerimiz ile anahtar kelimenizde yükselişe geçebilirsiniz.

Evet, özellikle rekabeti yüksek, rakiplerinin çokça çalışma yaptığı sektörler için Seo paketlerimiz yüksek performans göstermektedir. Seo paketlerinin oluştururken rekabeti zor olan sektörlerde de performans göstermesi için kurguladığımız paketler ile kusursuz bir seo deneyimi kazanacaksınız.

Seo uzun vadeli olarak size organik trafik getirecektir fakat ADS kısa vadede size müşteri çekerek daha fazla para harcamanıza neden olacaktır. Her iki yönteminde kendine göre artıları eksileri bulunmaktadır. Ads ‘ın etkili olduğu alanlar yüksek bir bütçe ile bütçenize göre ürün ve hizmetinizi hızlı şekilde kullanıcılara ulaştırırken seo hizmeti, uzun vadede ürün ve hizmetinizi her zaman kullanıcılara ulaştırır.

Seojen Seo paketleri profesyonel backlink hizmeti sağlamaktadır. Oluşturduğumuz her paket kendi SEO uzmanlarımız tarafından seçilen özel sitelerden oluşmaktadır.

Seojen.com üzerinden aldığınız her paket için garanti sunmaktayız. Paket üzerinden yazan link süreleri boyunca herhangi bir sıkıntı durumunda telafi vermekteyiz. Paketler içindeki tanıtım yazılarında ise 1 yıl boyunca geçerli Seojen garantisi vermekteyiz.

Seo çalışmalarında tam verim almak istiyorsanız en az 3 aylık en fazla da 12 aylık bir period süresinde çalışmaları yapmak gerekmektedir. Bunun aşağısında yapılan çalışmalar sitenize tam anlamıyla etki etmeyecektir.

Seojen seo paketlerinde her bütçenize uygun ve sektör rekabetine uygun paketlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz paketi seçebilir ve etkisini kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Web sitelerinin en altında yer alan ve her sayfadan backlink sağlayan linklere Footer link denir. Seo uzmanlarının en çok kullandığı backlink türü olan footer, her sayfadan sitenize çıkış yaptığı için tek bir yerden çıkan linklere göre daha fazla değerli olduğu düşünülmektedir.

Aynı ürün ve hizmet kategorideki sitelerden alacağınız footer backlink sitenize hem otorite anlamında hem de anahtar kelimelerinizde yükseliş olarak katkı sağlayacaktır. Footer link, uzun vadeli durduğunda etkisi normal linklerden kat ve kat daha fazla olacaktır.

Bilinenin aksine Footer link zararlı değildir. Link alımı çok fazla ve yanlış yapılmadığı sürece herhangi bir zararı yoktur. Web sitenizle aynı sektörde olan sitelerden alım yapılırsa sitenize katkı sağlar.

Benzer sektörlerden alacağınız footer backlinkin sitenize yararı; alexa sıralamanızı düşürür, site otoritenize katkı sağlar, hedef anahtar kelimenizde yükselmenize neden olur ve backlink aldığınız sitenin organik trafiğinden size yönlendirilmiş kullanıcı geleceği için organik trafiğinizde artış görürsünüz.

Footer link, sitenin en alt bölümünde bulunan Footer alanına eklenir.

Seo’nun temel amacı sitenize giren kullanıcı miktarını arttırmaktır. Bu yüzden eğer e-ticaret ile uğraşıyorsanız SEO çalışması yaptırmak sitenize giren kullanıcı sayısını yükseltecek ve aynı zamanda bu kullanıcılar birer müşteriye dönüşecektir. E-ticaret sektöründe kullanıcı tarafından yapılan her arama potansiyel bir satın alma davranışı olduğu için müşteri sayınız artacaktır.

Seo uzmanı seçerken web sitenizi gerçekçi yaklaşımlarla çalışmaya başlayan kişileri seçmelisiniz. Çalışmaya başlamadan önce siteniz hakkında iyi bir Seo stratejisi mevcut mu, kaç aylık bir çalışma planı yapıyor, hangi dönemden sonra sitenize yapılan sonuçlar görülebilecek, her ay raporlama olup olmadığını sorarak en iyi seo uzmanını seçebilirsiniz.

Seo maliyetleri web sitesinin daha önce hangi çalışmalar yapıldığına göre, sitenin bulunduğu sektörün zorluğuna ve müşterinin ne istediğine değişmektedir. İç seo ve dış seo olmak üzere iki aşamaya bölünen seo çalışmaları bu bölümlerde sorun olması veya rekabetin çok yüksek olması ile belirlenmektedir.

Seo hizmeti satın almak için Seojen.com iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Seo, arama motorlarının sitenizi daha rahat görebilmesi ve organik trafiğinizi arttırmak istiyorsanız yaptırmanız gerekmektedir. Eğer arama motorlarına uygun bir siteniz yoksa arama motoru botları sitenizi göremez. Kullanıcılar açısından da mobil uyumlu ve gezinmeye uygun bir siteniz yoksa kullanıcılar site içerisinde vakit geçirmek yerine hemen sitenizden çıkacaktır.

Evet, isteğinize göre seo backlink paketlerimizde size özel anahtar kelime analizi yapmaktayız. En fazla organik trafik alabileceğiniz anahtar kelimeleri çıkartarak paketimizden çok daha fazla verim almanızı sağlıyoruz.

E-ticaret siteleri için seo hizmeti veriyoruz. Sattığınız ürün ve hizmetleri yeni kullanıcılara ulaştırmak ve mağazanızdan daha fazla para kazanmak istiyorsanız seo paketlerimize bakabilir veya iletişim bölümünden genel seo için teklif alabilirsiniz.

Evet yerel ve genel haber siteleri için seo çalışması yapıyoruz. Seo paketlerimizdeki news siteleri sektörünüzle birebir alakalı olduğu için bu paketleri satın almanız takdirde siteniz hızlı bir yükseliş yaşayacaktır.

Hedeflediğiniz anahtar kelimedeki rakiplerinizin backlinkleri, en iyi içerikleri ve organik hit aldığı sayfalar analiz edilerek bir rapor oluşturulmaktadır. Bu analizle birlikte size içerik fırsatları ve backlink fırsatları ortaya çıkmaktadır.

Arama motoru optimizasyon fiyatları sektörünüzün rekabeti ve site içi optimizasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Seo fiyatları aylık olarak alınmakta ve en az 3 aylık en fazla 12 aylık çalışmalar önerilmektedir.

Seo paket çalışmalarında paket üstünde yazan tarih sonunda paket içindeki siteleri de inceleyebileceğiniz bir rapor sunmaktayız. Seo çalışmalarında ise aylık raporlama olarak hizmet vermekteyiz.

Seo’da daha iyi sonuç almak için İç Seo işlemlerini eksiksiz tamamlamak ve Dış Seo için iyi bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Bunun haricinde yapabileceğiniz en iyi şey Seo uzmanına bırakmak ve site içeriklerini düzenli olarak eklemektir. Güncel olmayan bir sitede Seo çalışmaları tam verimini alamamaktadır.

Seo yaptırmak isteyen müşterilerimiz öncelikle size özel hazırladığımız Seo paketlerimize göz atabilir eğer daha farklı bir hizmet istiyorlarsa iletişim bölümünde site adreslerini göndererek fiyat teklifi alabilirler.

10 yıldır seo sektörde aktif olarak hizmet veren Seojen.com size özel hazırladığı Seo ve backlink paketleri ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Seo hizmetlerinde de uzman kadromuz ile birçok projede başarıya ulaştık.

Backlink paket fiyatları 2021 yılında 99₺’den başlayan ve 1000₺’ye kadar uzanan farklı bütçelere hitap etmesi için oluşturulmuştur. İstediğiniz paketi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Evet, yeni açılmış web sitelerine seo çalışması yapılabilir. Dikkatli olunması gerekmekte ve bir seo uzmanı ile yapılması tavsiye edilmektedir. Backlink inşası ve içerik oranı birbirine eş değer şekilde yapıldığı sürece sitenize herhangi bir zarar gelmeden anahtar kelimelerinizde yükselebilirsiniz.

Seo çalışmaları yaklaşık olarak 12 ay sürmekte ve ilk 6 ayda organik hit olarak bir artış görmeniz gerekmektedir. Seo çalışmaları rakiplerinizin rekabetine göre değişmektedir. Eğer organik trafiğinizde ciddi düşüşler yaşıyorsanız tekrar bir seo çalışması yaptırmanız gerekmektedir.

Seo hizmeti genel olarak sitenizin iç yapısına ve dış yapısına bakılarak yapılmaktadır. Sitenizi en başından sonuna kadar inceleyerek tüm gerekli görülen konularda düzenlenmesi sağlanmaktadır.

Backlink paketleri listesine Seojen.com üzerinden Backlink paketleri ve Seo paketleri menülerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm paketlerimizde paket içinde yer alan süre boyunca linkleriniz kalıcıdır. Tanıtım yazıları ise ömür boyu kalıcı şeklindedir. Tanıtım yazıları 1 yıl boyunca seojen garantisi altında korunmaktadır.

Evet tüm fiyatlarımıza kdv dahil şekilde satış yapıyoruz ve isterseniz kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Adult içerikli ve +18 içerikli siteler için çalışma yapmıyoruz. Bu kategoriler haricinde kalan tüm siteler için çalışma yapıyoruz.