Loading...

Hakkımızda

Adım Ersin Yıldırım, 27 Şubat 1987 İstanbul doğumluyum ve halen İstanbul’da ikamet etmekteyim.

İş hayatına 20 yaşımda başladım. Uzun yıllar toptan gıda ticaretinin her aşamasında görev aldım. Bu esnada online oyun sektöründe ilk projeme başladım. Dolu dolu bir 3 seneden sonra ilk çocuğumun da dünyaya gelmesiyle projemi satmak zorunda kaldım.

İnternet benim için vazgeçilmez bir tutkuydu. İnternetten ayrı kalamıyordum fakat çocuğumun henüz yeni doğmuş olması, uzun süreli projelere adım atmamı engelliyordu. İşte tam da bu zamanlarda makale yazarlığına başladım.

İlk yazdığım makaleleri hatırlıyorum da 300-400 kelimelik yazı, sadece tek bir paragraftan oluşuyordu 😊 Ne bir alt başlık ne de bir paragraf vardı. Müşterilerimin istekleri ve yaptığım araştırmalar sonucunda kendimi geliştirdim. Bu zaman zarfınca ekibimizin üyelerinden olan eşim ve kardeşim de sektöre ilk adımlarını attı.

Makale yazarlığını sürdürürken, editörlük alanına giriş yaptım. Lafı çok uzatmayacağım, burada da kendimizi geliştirdik. Yüzlerce sitede editörlük yaparak binlerce içerik oluşturduk.

Bir noktadan sonra kendi web sitemizi oluşturma kararı aldık. Finans sektöründe Wordpress tabanlı bir site açtık. Bir sene boyunca 800’e yakın 500-1000-2000 kelimelik içerikler ürettik. Fakat organik hitimiz 150’yi bir türlü geçmiyordu. Neden, nasıl olur vs. derken Seo’ya da ilk kez burada adım attım.

Sektörde belli bir isme ulaşmış, birçok kişinin yazılarını takip etmeye başladım. Ayhan Karaman başta olmak üzere çevrimiçi eğitim ve seminerlere katılarak, bu yönde kendimi geliştirdim. Artık arama motorlarında yükselmek için sadece içerik, sadece iç optimizasyon, sadece tema kodlaması, sadece hız vs. olmayacağını gördüm ve şunu idrak ettim;

‘’Seo bir bütündür’’

Başta kendi sitelerim olmak üzere oldukça olumlu sonuçlar aldım ve artık bu iş kolunda da hizmet vermenin zamanı geldi dedim. R10 başta olmak üzere oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptim. Sabit müşterilerim başta olmak üzere onlarca kişiye başarılı bir şekilde hizmet verdim.

Tüm ticari hayatımda olduğu gibi yine yaptığım işin en iyisini yapmaya çalıştım. Verdiğim hizmetleri bir adım daha öne taşıyarak bu web sitesini açtım. Artık müşterilerimiz web sitemiz üzerinden aşağıdaki hizmetleri en hızlı bir şekilde alabilecek;

  • Online sipariş verme,
  • Anlık rapor takibi,
  • Hizmetlerimiz hakkında bilgi,
  • Satış öncesi sorular için 7/24 müşteri temsilcisi ile canlı görüşme,
  • Aklınıza takılan diğer tüm sorularınız için destek sistemi,
  • Referanslar,
  • Faturalı hizmet,
  • Havale/EFT, Kredi kartına taksit, Papara, Bitcoin gibi birçok ödeme seçeneği,
  • Bilgi ve tecrübelerimizi ise blog yazılarımızdan görebileceksiniz.

Son olarak ise ekibimden yani ailemden bahsetmek istiyorum. Yukarıda belirttiğim gibi eşim ve kardeşim ile birlikte çalışıyoruz. Bunun haricinde ekibimizde Google News konusunda sektörün önce isimlerinden İbrahim Bey de yer alıyor. Seojen.com olarak sizlere elimizden gelen en mükemmel hizmeti vermeyi amaç edindik.