Loading...

Google News Kayıt

Hidrojen

Bu paketimizde girilen haberler haricinde tüm düzenlemeler bize ait oluyor. Sitenizi Google News başvurusuna hazır hale getirip, beraber başvuru yapıyoruz.


Seojen

Anahtar teslim Google News kayıtlı site sahibi olmak mı istiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken domain ismi bulmak. Geri kalan her şeyi biz yapıyoruz ve anahtar teslim olacak şekilde Google News kayıtlı sitenizi size teslim ediyoruz. İade Garantili Pakettir.


Google News KayıtSıkça Sorulan Sorular

2002 yılının Eylül ayında hizmet vermeye başlayan Google News, belirlediği kriterlere sahip olan makale ve haberlerin ziyaretçilere gösterildiği bir servistir.

Google News kaydı için web sitenizin belirlenmiş olan kriterlere sahip olması gerekiyor. Bunun için blog sayfamızdaki yer alan içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

4 yılda 500’den fazla Google News kaydı ile sektörün öncülerinden biri olmayı gururla belirtiyoruz. Referanslar için bize ulaşabilirsiniz.

Google News kaydı alındıktan sonra içerikleriniz, ‘’En Çok Okunan Haberler’’ kısmında yer alacaktır.

Seojen paket almanız ve News başvurunuzun reddedilmesi durumunda 2 seçeneğiniz bulunuyor. İlk seçenekte tekrardan başvuru (içerik girişi hariç), ikinci seçenekte ise editörlük ücreti, domain ve hosting ücreti gibi sabit giderler düşüldükten sonra ücret iadesi yer almaktadır.

4 yıllık hizmet hayatımızda 500’den fazla web sitesine Google News kaydı aldık. Ancak News kaydı alamadığımız sitelerde oldu. Bunun en büyük sebebi, incelemelerin manuel olarak yapılmasıdır. Google News kriterlerini %100 bir şekilde yerine getirdiğimiz halde maalesef bu tarz durumlar yaşanabiliyor.